Карта сайта Контакты Главная

home

ICQ: 395385457
Skype: feel07021986
E-mail:
Пароль:

  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум CSDM » О разном » Флудилка » лоло фото
лоло фото
Tecak_228Дата: Суббота, 05.04.2014, 10:59 | Сообщение # 61
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 17
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата BEHTYRA ()
Добавлено (23.10.2013, 03:09)
МОЛИТВА КО СВЯТОМУ АНГЕЛУ ХРАНИТЕЛЮ
О святый Ангеле, хранителю и покровителю мой благий! С сокрушенным сердцем и болезненною душею предстою ти, моляся: услыши мя,
грешнаго раба своего (имя рек), с воплем крепким и плачем горьким вопиющаго; не помяни моих беззаконий и неправд, ими же аз окаянный
прогневляю тя по вся дни и часы, и мерзостна себе творю пред Создателем нашим Господом; явися
мне милосерд и не отлучайся мене сквернаго даже до кончины моея; возбуди мя от сна греховнаго и пособствуй твоими молитвами прочее
время живота моего без порока прейти и сотворити плоды достойны покаяния, паче же от смертных падений греховных соблюди мя, да не
погибну во отчаянии и да не порадуется враг о погибели моей. Вем воистинну и усты исповедую, яко никтоже таков друг и предстатель,
защититель и поборник, якоже ты, святый Ангеле: предстоя бо Престолу Господню, молишися о мне непотребном и паче всех грешнейшем, да
не изымет Преблагий души моея в день нечаяния моего и в день творения злобы. Не престай убо умилостивляя премилосердаго Господа и Бога
моего, да отпустит согрешения моя, яже сотворих во всем житии моем, делом, словом и всеми моими чувствы, и имиже весть судьбами да
спасет мя; да накажет мя зде по Своей
неизреченной милости, но да не обличит и не истяжет мя онамо по Своему нелицеприятному правосудию; да сподобит мя покаяние принести,
с покаянием же Божественное Причащение достойне прияти, о сем паче молю, и таковаго дара всеусердно желаю.
В страшный же час смерти неотступен буди ми, благий хранителю мой, прогоняя мрачныя демоны, имущия устрашити притрепетную душу
мою: защити мя от тех ловления, егда имам преходити воздушная мытарства, да храним тобою, безбедно достигну рая ми вожделеннаго, идеже
лицы святых и горних сил непрестанно восхваляют всечестное и великолепое имя в Троице славимаго Бога, Отца и Сына и Святаго Духа,
Емуже подобает честь и поклонение во веки веков. Аминь.


Сообщение отредактировал Tecak_228 - Суббота, 05.04.2014, 10:59
 
SHAHДата: Воскресенье, 06.04.2014, 00:48 | Сообщение # 62
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 197
Награды: 6
Репутация: 6
Статус: Offline
Tecak_228, ты это все к чему черкону?


 
BEHTYRAДата: Вторник, 08.04.2014, 15:48 | Сообщение # 63
Подполковник
Группа: Заблокированные
Сообщений: 128
Награды: 7
Репутация: 2
Статус: Offline
Не я понимаю тоже верующий ! Но к чему красным мой ник с верху:)


 
BEHTYRAДата: Четверг, 09.10.2014, 02:52 | Сообщение # 64
Подполковник
Группа: Заблокированные
Сообщений: 128
Награды: 7
Репутация: 2
Статус: Offline



 
BEHTYRAДата: Пятница, 28.11.2014, 20:03 | Сообщение # 65
Подполковник
Группа: Заблокированные
Сообщений: 128
Награды: 7
Репутация: 2
Статус: Offline
Первое место ,экипаж Вентуры занял на престижных хардралли !!! 


 
Форум CSDM » О разном » Флудилка » лоло фото
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск ]